XIII TURAWSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE

W dniu 26 maja 2012 roku odbyły XIII Turawskie Biegi Przełajowe, których celem jest popularyzacja czynnego spędzania czasu wolnego, podnoszenie sprawności i umiejętności ruchowych oraz popularyzacja lekkiej atletyki wśród młodzieży szkolnej.
Organizatorami biegów byli: Urząd Gminy Turawa i Publiczne Gimnazjum w Turawie. Zawody rozegrano na boisku sportowym przy PG w Turawie. Wyniki tej sportowej rywalizacji przedstawiają się następująco:

Kategoria wiekowa

Dystans

Wyniki

Rocznik 2005 i młodsi ( przedszkolaki )

100 m

  1. Karol Wagner - PP Osowiec
  2. Mateusz Nowak – PP Turawa
  3. Maksymilian Sokół – PP Opole

Rocznik 2003 – 2004 ( I – II ) dziewczyny

300 m

  1. Sylwia Pawelec – PSP Luboszyce
  2. Vanessa Czech – PSP Łubniany
  3. Karolina Gontarz - PSP Osowiec

Rocznik 2003 – 2004 ( I – II ) chłopcy

300 m

  1. Maksymilian Nalewaja – Masów
  2. Krzysztof Koźmiński – PSP Jełowa
  3. Bartek Pisula - PSP Jełowa

Rocznik 2001 – 2002 ( III – IV ) dziewczyny

300 m

  1. Sandra Mrozek – PSP Jełowa
  2. Karolina Wodzińska – SSP Węgry
  3. Natalia Pawelec – PSP Luboszyce

Rocznik 2001 – 2002 ( III – IV ) chłopcy

500 m

  1. Tomasz Segieth – PSP Jełowa
  2. Kamil Kurc – PSP Luboszyce
  3. Marek Mucha – PSP Osowiec

Rocznik 1999 – 2000 ( V – VI ) dziewczyny

600 m

  1. Katarzyna Napolska – PSP Kup
  2. Julia Wiench – PSP Bierdzany
  3. Bernadeta Cyrys – PSP Jełowa

Rocznik 1999 – 2000 ( V – VI ) chłopcy

1000 m

  1. Łukasz Fuhl – SSP Węgry
  2. Michał Mucha – PSP Osowiec
  3. Dawid Pech – SSP Węgry

Rocznik 1997 – 1998 ( I – II gim ) dziewczyny

1000 m

  1. Jessica Czorniczek – PG Kup
  2. Natalia Gaś – PG Zębowice
  3. Amanda Rataj – PG Turawa

Rocznik 1997 – 1998 ( I – II gim ) chłopcy

 

1500 m

  1. Daniel Jonczyk – PG Turawa
  2. Kamil Kozieł – PG Kup
  3. Michał Pytel – PG Turawa

Rocznik 1995 – 1996 dziewczyny ( III gim – I ponadgimnazjalna )

1500 m

  1. Donata Jeziorowska – PG Turawa
  2. Paulina Serwusiok – PG Turawa
  3. Żaneta Nowak – PG Turawa

Rocznik 1995 – 1996 chłopcy

( III gim – I ponadgimnazjalna )

2000 m

  1. Grzegorz Cap – PG Turawa
  2. Adam Panicz – PG Turawa
  3. Vitaliy Makara – PG Turawa

OPEN PANIE ( rocznik 1994 i starsi )

2000 m

  1. Sabina Pachuta – Opole
  2. Katarzyna Burza - PG Turawa
  3. Milena Pielorz – PG Turawa

OPEN PANOWIE ( rocznik 1994 i starsi )

5000 m

  1. Krzysztof Pachuta – Opole
  2. Sebastian Holik – Biadacz
  3. Grzegorz Cap – PG Turawa

Zwycięzcy zostali uhonorowani pucharami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

Wsparcia finansowego w organizacji imprezy udzielili nam tradycyjnie: Nadleśnictwo Turawa, Towarzystwo Miłośników Ziemi Turawskiej, sklep odzieżowy “Klaudia” i Piekarnia Turawa, za które, w imieniu organizatorów, serdecznie dziękuję.

E. Matysek

Pobierz Regulamin w formacie *.doc